Dřevo v domácnosti - praktické a atraktivní zároveň

Přemýšlíte, jak dodat svému interiéru šmrnc a přitom zachovat útulnost prostoru? Dřevo je v dnešní době velmi oblíbeným a používaným materiálem. Pojďme se podívat, jak vám par drobností, může změnit celou atmosféru vašeho domova.

Dřevěné dekorace

SÍLA JE V MALIČKOSTECH

Výroba dřevěného nábytku je pro mnohé z nás finančně velmi náročná, navíc se stále jedná o jeden z nejdražších materiálů na našem trhu. K tomu, abychom si doma vykouzlili útulnou atmosféru, ale nepotřebujeme sta tisícový budget, postačí nám pár stovek.

PODTÁCKY A MISKY

S přibývající ekologickou osvětou  jsou dřevěné podtácky a misky nejen designově moderní, ale navíc podporují redukci plastového odpadu. Dřevo v kombinaci s čerstvým jídlem jde skvěle dohromady a variant, které si můžete pořídit, je nespočet.

Šiška

PRO MILOVNÍKY TRADIČNĚ – NETRADIČNĚ INTERIÉRŮ

Toužíte po netradičním bytovém interiéru? Dřevěné bedýnky a boxy jsou pro vás tím správným řešením! Nejen, že je jejich pořizovací cena nízká, najdete je v mnoha velikostech a povrchových úpravách.

DŘEVĚNÉ BEDÝNKY

V dnešní době rapidně stoupla oblíbenost dřevěných bedýnek. Ty mohou sloužit jako klasické přepravky nebo z nich můžete složit celý nábytek.

Například velmi oblíbená je varianta, kdy si z naskládaných boxů vyrobíte botník nebo knihovnu. Další využití najdou bedýnky i v kuchyni, kde mohou sloužit jako dekorativní květináč pro bylinky nebo v ložinici, kdy z nich v pár jednoduchých krocích uděláte krásné noční stolky. Velkou výhodou dřevěných bedýnek je navíc nízká cena a nenáročná manipulace.

Nevyhovuje vám přírodní odstín? Není nic jednoduššího, než bedýnky namořit nebo přebarvit na preferovanou barvu.

AdobeStock_131302862

A CO KOMBINACE DŘEVO – KOUPELNA?

Kombinovat koupelnu s dřevěnými doplňky je sázka na jistou výhru. V dnešní době jsou všechny dřevěné doplňky vyrobeny tak, aby je bylo možné použít i v místnostech, kde je zvýšená vlhkost a široký sortiment impregnačních sprejů zaručí, že je budete moci použít v koupelně i vy.

C

SVÍCNY

Není lepší způsob, jak navodit příjemnou atmosféru tím, že v koupelně zažehnete teplý proud romantického světla – a svíčky jsou na to jako stvořené. K tomu, abyste předešli nechtěnému odkapávání vosku na nábytek se skvěle hodí dřevěné svícny, které dostanete ve formě malých stojanů na čajové i standardně velké svíčky.

STOJAN TUŽKY TROCHU JINAK

Jak jsme zmínili výše, meze kreativity jsou nekonečné a kombinovat můžete i věci, které do dané místnosti nepatří. Příkladem toho může být dřevěný stojan na tužky, který v koupelně skvěle poslouží jako odkládací prostor pro pastu nebo kartáčky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení