3D puzzle

Mechanické 3D puzzle vás uchvátí svým precizním provedením a jsou ideálním dárkem pro každého puntičkáře i zvídavé dítě s touhou po dobrodružství.

Poznejte kouzlo zábavného skládání bez nutnosti lepení, jenž se vám díky 3D puzzlím nabízí. Dřevěné vzdělávací skládačky ohromí nejen milovníky fyziky, ale i DIY postupů. Pod rukama vám budou vznikat doslova mechanické zázraky, které se navíc chlubí mnohými edukativními funkcemi. U dětí docílíte zlepšení motorických funkcí a logických schopností. Dospělé zase nadchne jemné ladění realistického mechanismu.

Nechybí ani přesný návod k sestavení, takže usilovná práce vás bude jednoznačně bavit zejména proto, že přinese kýžený pocit zadostiučinění a vítězství. Všechny díly jsou přesně očíslovány, dobře zdokumentovány a jednotlivé části do sebe dokonale zapadají.

Skládačky z březové překližky jsou vytvořeny podle přesných nákresů skutečných modelů, což ještě více podpoří jejich vzdělávací funkci. Dřevěné 3D modely se rozhodně nestanou zaprášenou nepotřebnou věcí, ale s pýchou si je vystavíte na polici.