Bojujte proti podzimní únavě příjemnou masáží

Sedíte celé dny v kanceláři a vaším jedainým pohybem je maximálně cesta na oběd nebo na toaletu? Pak vás nejspíš trápí ztuhlé tělo a bolavé svaly. Ze sedavého stylu života trpí nejvíce nohy a záda, neboť jsou v nepřirozené poloze bez kloudného protažení. Máme pro vás vychytávky, které využijete nejen v kanceláři a zpříjemníte si tak den!

AdobeStock_188122888

Zkuste masáž

Chápeme, že během obědové pauzy si neodběhnete na masáž. Můžete si ji dopřát přímo u vás v kanceláři. Prokrvíte tam ztuhlé části těla a dosáhnete kýženého uvolnění. Oddechnete si od stresu a pocítíte velkou úlevu. V práci býváme často napjatí a přetažení. Ukončete tento destruktivní kolotoč včas. Dovolte si pár minut klidu!

Lodičky a bolavá chodidla

Pokud máte jasně daný dress code, pravděpodobně se i v tom největším horku potíte za monitorem s nohami nacpanými v lodičkách. Tělo nám během horkých dnů přirozeně otéká, ale móda úzkého oblečení a bot mu to tak lehce nedovolí. Nejhůře jsou na tom naše nohy. Vyzujte se na malý okamžik z lodiček a namasírujte si nohy! Skvělým pomocníkem je dřevěný masážní strojek na chodidla. Mějte ho položený pod stolem a párkrát za den ho využijte. Přesto doporučujeme do práce nosit pohodlnější boty, které budou splňovat určený firemní dress code.

Ztuhlý krk či šíje? Ne na dlouho!

Stačí pár hodin v nesprávné poloze a máme zaděláno na pořádnou nepříjemnost. Ztuhlý krk a následná bolest hlavy nejsou nic příjemného. Našli jste si minutku na masáž chodidel? Přidejte k tomu i masáž šíje! Uvolnění přináší dřevěný masážní ruční váleček. Nerovnosti válečku zajistí prokrvení a uvolnění pokožky. Použít ho můžete také na nohy, paže i záda.

dreveny-masazni-rucni-valecek-1000x665

Rychlovka do kabelky

Jste často na cestách? Sedíte příliš dlouho v autě nebo autobuse? Přibalte si do kabelky malého pomocníka. Dřevěný masážní váleček na chodidla je praktický a vejde se kamkoli. Zkrátka ho použijete ve chvíli, kdy se vám to hodí nejvíc. Sedíte v parku na lavičce? Máte bolavé nohy z nepohodlných bot? Vytáhněte svůj váleček a dejte se do práce. Během pár okamžiků vám bude lépe.

 

A co vy? Pečujete o sebe a dopřáváte si pravidelné masáže?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení