Lopatka na dort nerez
Kód: CZ059Související produkty
Hezký doplněk do kuchyně ale i velmi praktický. Pomeranč nebo citron rozkrojte na půlku a potom z něj jednoduše jednou rukou vymačkejte šťávu.
Tento kvalitní dřevěný doplněk ve světlém provedení zapadne do interiéru každé kuchyně.
Buková palička na maso, na mačkání česneku či čehokoliv jiného. Vyrobena z bukového dřeva a netradičně bez dlouhé rukojeti.
Luxusní set karafy s uzávěrem a čtyřmi skleničkami na destiláty a likéry. Set je dodáván v elegantním dřevěném stojanu.
Čtyřdílná gurmánská sada na sýry, která obsahuje 3 speciální nože (na měkké sýry, tvrdé sýry a na parmezán) a vidličku.
Prezentujte se u servírování vína a sýrů stylově a působivě. Nerezový nůž zajistí, že krájení sýru bude jedna báseň!
Detailní popis produktu
Výborný pomocník který vám nesmí v kuchyni chybět. Jedná se o kvalitní výrobek, kde je použita ušlechtilá nereznoucí ocel.
Materiál: Buk
Rozměry:
Šířka: 5 cm
Délka: 24 cm
Výška: 2.5 cm
Hmotnost:
46 g
Doplňkové parametry
Kategorie: | Ostatní dřevěné náčiní |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Hmotnost: | 0.05 kg |
Materiál: | Buk |
Povrch: | Lakovaný |
Délka: | 24 cm |
Šířka: | 5 cm |
S vykrajovacím kolečkem můžete můžete vyválené těsto vykrájet do libovolných tvarů. Kolečko se snadno otáčí a pohodlně se s ním pracuje.
Výborný pomocník který vám nesmí v kuchyni chybět. Jedná se o kvalitní výrobek, kde je použita ušlechtilá nereznoucí ocel.
Dřevěný tlouček bude Vaším skvělým pomocníkem při přípravě oblíbeného kubánského nápoje - Mojita a ostatních máchaných nápojů.
Rádélko má zoubkované kolečko o průměru 3 cm, které je vhodné na přípravu knedlíků, buchet, ale i sladkého a slaného pečiva.
Klasická retro gumová stěrka pomocí které dokážete dokonale vyškrábat těsto, šlehačku i krémy ze šlehacích mís.
Kuchyňská silikonová stěrka, která má měkké hrany, takže dokonale přilne k hrnci i míse.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.