Jak vybírat

 

Vážení zákazníci,

právě jste zavítali do výlohy našeho obchodu značky DřevoBox kde nabízíme mnoho různých výrobků ze dřeva, které zapadne do téměř jakéhokoliv interiéru.

Dřevěné bedýnky jsou vyrobeny ze smrkového a borovicového dřeva první jakosti. Pro zaručení pevnosti a odolnosti jsou jednotlivé laťky i dno u smrkových bedýnek přistřelovány hřebíky a navíc podlepovány lepidlem.

U bedýnek je vždy napsáno z jakého dřeva jsou vyrobeny a také jejich celková délka, šířka a výška.

Bedýnky ze smrkového dřeva mají laťky silné cca 8-10 mm a široké 5 cm.

Borovicové bedýnky mají laťky o síle 5 mm a široké 3 cm.

Variabilita dřevěných bedýnek je jednoduše kouzelná. Použít je můžete nejen jako jednotlivé bedýnky, ale hodí se také ke složení plnohodnotného nábytku.

Jste-li majitelem obchodu, kavárny, módní značky, květinářství či jiného krásného odvětví, dřevěné bedýnky přijdou vhod jako neokoukaná součást interiéru. Masivní dřevo smrku a borovice poslouží jako prodejní pult, vybavení obchodní výlohy a nebo si v bedýnce ze dřeva může zákazník odnést jakýkoliv Váš výrobek.

Nabízíme individuální přístup, se zákazníky jejich nápady a plány rádi probereme a poradíme s výběrem bedýnek správných typů a velikostí.

Na veškeré dřevěné produkty samozřejmě gravírujeme a vypalujeme logo firmy nebo jakékoliv věnování.

Tým DřevoBox.cz Vám přeje hezký den.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace